Jestli se chcete zapsat do našeho Cirkusu spřátelených blogů, klikněte SEM ^^

Ciel Phantomhive

14. července 2011 v 14:53 | Kiomi |  Kuro-postavy
Takže,první a hlavní postavou Kuroshitsuji je Ciel Phantomhive..Toho vám jsem dávám,aby jste z Devil May Cry neměli panickou hrůzu :DCiel Phantomhive je hlava šlechtické rodiny Phantomhive a také syn Vincenta a Rachel Phantomhive.Vede společnost Funtom,která vyrábí hračky,sladkosti a jídlo.Narozeniny má 14.prosince.Je krátce částí cirkusu Noah's Ark (Noémova Archa-tenhle cirkus je možné vidět pouze v manze),kde má pseudonym Smile.
Ciel je mladý kluk,kterému je dvanáct (v sérii později třináct) s modrýma očima a modro-černýma vlasama(v anime i manze)
Vzhledem k tomu,že je hlava šlechtické rodiny,tak nosí v manze šaty uzpúsobené jeho postavení a má velmi elegantní šatník.
V anime obvykle nosí dlouhé sako,košili,vázanku,podkolenky a boty (někdy i na vyšším podpatku).Občas nosí i jiné doplňly,jako třeba klobouk,bílé nebo černé rukavice a hůl.Také má propíchnuté ucho (většinou nosí hladké,modré náušnice-vypadá to spíš jako pearcing)-jako to nosil jeho otec-a nosí typické dva prsteny.
Jeden z nich je zdobený stříbrný nesoucí tmavě modrý kámen,který se dědí z generace na generaci.Nosí ho na jeho levém palci,protože prsten je ve velikosti pro dospělého a je mu příliš velký.Druhý je zlatá pečeť,který je formovaný do tvaru rodinného znaku.Nosí ho na pravé ruce a je používám pro uzavření dopisu voskem (už jste to určitě někdy viděli).
Téměř vždy nosí černou pásku přes pravé oko.Nenosí ji proto,že by mu oko chybělo,ale proto,že pod ní schovává
tzv.Faustiánskou značku.Typicky nosí pásku s jedním popruhem s jeho každodenním oblečením,nebo nosí zdravotnickou pásku s dvěma popruhy.Tu ale nosí pouze v přestrojení nebo doma.
Občas nosí jiné oblečení na žádost královný Victorie,když po něm chce aby něco tajně vyšetřil.Toto oblečení také obsahuje růzové bálové šaty(jak jinak než dámské) když vniknul do domu Aleistra Chambera,nebo oblečení chudáka,když představoval sluhu v Cirkusu Noémova Archa(to bylo v manze).
Když je jeho košile nadzvednutá či sundaná,můžeme vidět známku jeho předchozího zotročování na jeho levé spodní části zad(když se to stane,tak nemáte čas si té značky všimnout...jelikož slinták je to nehoráznej :D ).V anime je tato značka přesunuta pod levý hrudní sval.
(pár věcí překládat nebudu,přece vám nevyzradím jak skončila druhá série anime ;-) )

Osobnost

Ciel je v anime velmi přísný a hrdý,ale také má chladný pohled na svět.Nicméně po celou dobu anime se jeho charakter mění a postupně si uvědomuje svoje ostatní emoce.Předtím,než jeho rodiče zemřeli,vypadal jako normální dítě.Avšak když jeho rodiče uhořeli zaživa a Ciel sepsal kontrakt se Sebastianem začal ukrývat své emoce a úsměv všem.Jeho rozkazy k Sebastianovi,jeho sluhovi,jsou přesné a očekává,že je také podle toho splní.Je také extrémně loajální ke královně Viktorii.
V manze se více směje a je víc uvolněný,je i trochu zlomyslný.Obvykle se škodolibě usmívá a považuje za zábavu vyzývat Sebastiana.Byl zklamaný,když Sebastian porazil soupeře,kterého mu přichystal.Doufal totiž,že Sebastian aspoň jednou prohraje.Nicméně,Ciel a Sebastian vždy spolupracují a jak to tak vypadá,Sebastian jako jediný ví,co Ciel plánuje.
Claude uvedl,že Cielova duše je "čístá,kompletní a zcela bílá".To napovídá,že Ciel je ve skutečnosti dobrý člověk.To možná znamená,že jeho chladné chování je obranný mechanismus vyvinutý vzhledem na jeho traumatický život.

Minulost

Ciel býval uličník,byl jako každé jiné dítě.Často se smál a hrál si se svou rodinou a Elizabeth.Po té,co byli jeho rodiče zavražděni a sídlo vypáleno,byl chycen jako otrok a byl mučen.Proto se dohodl s démonem,Sebastianem, na své cestě za pomstou těm,kteří zavraždili jeho rodiče a pošpinili rod Phantomhive.Avšak až se toto přání splní,musí Sebastianovi dát svoji duši.Když se vrátil,aby převzal post Hraběte Phantomhiva,přivedl Sebastiana sebou.Jeho povaha se drasticky změnila,z veselého dítěte do apatického,chladného člověka,když slouží Královně a zároveň naplňuje svoji pomstu.

Děj anime vám psát nemohu,pokud jste zvědaví jak to s Cielem skončí,tak se rozhodně na toto anime podívejte ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yumiko-chan Yumiko-chan | Web | 27. září 2015 v 19:32 | Reagovat

Cirkus je i v anime, jinak super popis. Ikdyž, já Ciela nesnáším

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.