Jestli se chcete zapsat do našeho Cirkusu spřátelených blogů, klikněte SEM ^^

Bělorusko

26. srpna 2011 v 18:18 | Kiomi |  Heta-postavy

Další ze Sovětského svazu. Řeknu vám, jsem mrtvá :D V paneláku, zvláš´t když praží slunce... Potím se jak prase lidičky :D

Pozn. od Kio: Shimeji od Himaruyi jsem nikde nenalezla, tak se neptejte kde se dají sehnat ;-)

Bělorusko je vedlejší postava a dostala jméno Natalia "Natasha" Arlovskaya.


Vzhled

Bělorusko má dlouhé, platinově blond vlasy a tmavě modré oči. Nosí dlouhé šaty, které mají modrou barvu, bílou mašly ve vlasech, bílou zástěru kolem pasu, černé punčochy a černé boty.
Rusko o ní prohlásil, že je velmi pěkná, zatímco Litva uvádí, že je roztomilá a ještě silná.
Na světovém zasedání v Hetalia : Axis powers vydání 1., měla vlasy světle hnědé, černou stuhu a černé šaty bez zástěry. Její vlasy také vypadaly kratší.
V náčrtu Hidekaze Himaruyi je ukázána v tmavě zeleném saku, vhodné dlouhé sukni a černých botách jako součást její vojenské uniformy. Také její mašle je černá.

Osobnost a záliby

Ona je zastrašující, tvrdá mladá žena, která má neuvěřitelnou slabost pro jejího bratra. Miluje ho tak moc, že se sním chce oženit. Nicméně on tyto city neopětuje, a cítí se neklidný z její přítomnosti.
Je ukazována s nožem v ruce, a to především v díle "Světové Zasedání", kde přikládá nůž k zádům vystrašeného Lotyšska. (Můžete hádat, kdo ho vystrašil)
Podle poznámky pod čarou na konci dílu "Malá a velká sestra Ruska" v Hetalia : Axis Powers vydání 2. bylo uvedeno, že se stala adoptivní mladší sestrou Ameriky, když padnul Sovětský Svaz. Její výskyt jako "desktop buddy" (známý též pod pojmem shimeji) ukazuje, že má ráda okult a ráda čte v Sovětském deníku Pravda. Lotyšsko také zmínil, že má ráda rockovou muziku.

Vztahy

Litva

Ačkoliv ji miluje, Bělorusko jím pohrdá a je na něj tvrdá, zvláště kdy byli děti (jednou mu zlomila nohu a také ho škrtila). Když se mu podařilo s ní jít an rande, zlomila mu všechny prsty. Nesnáší ho zřejmě proto, že byla dlouho odtržena od svého bratra během éry Velkého vévodství Litvy a též byla k v této éře k Litvě připojena.(vztah je odvozen z této reálné události)

Rusko

Její mladší bratr. Její láska k němu je posedlost, přičemž nešťastná. Rusko z ní má strach, ale tím se nedá odradit. Je ukázána jak ho pronásleduje, avšak nebojí se zastrašit ty, kteří by jí stáli v cestě. V její písní s Ukrajinou je podtext toho, že její sadismus se může přenést na jejího bratra, ale jen do doby, kdy s ním bude.
Její posedlost Ruskem je také dobře vystižena u shimeji dělaných přímo do Hidekaze Himaruyi, kdy se rozhodne pro získání sugestivních fotek jejího bratra.

Ukrajina

Její starší sestra. Občas to vypadá, že Bělorusko ji děsí, zvláště v jejich character písni je naznačena rivalita mezi nimi kvůli tomu, která získá pozornost Ruska.
Nicméně, Ukrajina se v písni omlouvá, že je "okouzlující starší sestra" , což může znamenat, že chce, aby byla Bělorusko šťastná i za cenu ztráty Ruska, i když to spíš vypadá, že se omlouvá za to, co není její vina.
Bělorusko říká, že by měla shořet v roubě, která stojí mezí ní a Ruskem, ale Ukrajina jí zase odpoví tím, že spíš by měli být spolu a v té troubě péct chleba. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Shinara-chan -^-^- SB♥ Shinara-chan -^-^- SB♥ | E-mail | Web | 27. srpna 2011 v 8:27 | Reagovat

Jéé, takže jsem se se zas jednou dozvěděla něco nového ^-^ Jen se bojím, že místo Sovětského svazu se za pár dní budu muset matiku :D
Je mi líto Litvy, zamiloval se do Běloruska, která ho nenávidí a ještě k tomu ho děsí další člověk z téhle rodinky, Rusko :D

2 Kiomi Kiomi | E-mail | Web | 27. srpna 2011 v 11:07 | Reagovat

Jo no, chudáček Litva :D

3 alice alice | 25. června 2014 v 9:55 | Reagovat

rusko je starší bratr běloruska

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.