Jestli se chcete zapsat do našeho Cirkusu spřátelených blogů, klikněte SEM ^^

Rusko

19. srpna 2011 v 10:52 | Kiomi |  Heta-postavy
Tak, první ze Sovětského svazu :D Jeden z mích budoucích cosplayů : Fem! Rusko :D
Rusko je jedním z hlavních postav a dostal jméno Ivan Braginski.

Vzhled

Nejvyšší ze Spojenců, také nejvyšší ze všech národů spolu se Švédskem, Rusko nosí žlutohnědý dlouhý kabát, zelené kalhoty, hnědé rukavice a dlouhou světle růžovou šálu (někdy je ta šála světle hnědá). V jeho mini - drama CD, které je součástí jeho character alba, se zmiňuje Japonsku, že tato šála patří k jeho tělu a nejde sundat. Ale nejspíš je to jenom záminka, aby ji nemusel sundávat, protože mu ji Ukrajina jako malému dala a on ji před ní nenosil (si chce spravit reputaci :D ), dokonce na některých artworcích je vyobrazován bez ní.
Má oválný dětský obličej a má tendenci všude nosit flašku vodky, slunečnici nebo vodovodní trubku.
Jeho vlasy jsou světlé, béžovo - blonďaté a jeho oči jsou fialové, ale v jednom z dřívějších artworků Hidekaz Himaruyi má oči modré.

Osobnost a záliby

Velký mladý muž který vypadá velkoryse a nevinně, ale ve skutečnosti je krutý a sadistický. Je zastrašující, jeho jemný úsměv pouze zintesivní auru děsu a smrti, která nad ním stále visí.
V třetím vydání mangy byl popsán jako mírný a naivní, ne škodlivý, ale duševně nemocný. (Řekněte mu to do očí a nechtějte vědět, co by vám udělal tou trubkou :D )
I když může být neuvěřitelně krutomyslný, sám si toho není vědom.
Vždy, když se zamyslí nad svými sestrami, je v depresi.
Skoro u každé věty je zakončení "da", což je rusky "ano", ale v kontextu to má podobný význam jako v japonštině "desu".
Byl "mučen" od dětství, kdy viděl spustu tragédií a válek, což způsobilo narušení jeho myšlení. Každoročně na něj útočila krutá zima, což zavinilo, že nesnáší zimu. Nicméně, pokud jde o válku, zima je jeho nejlepší zbraní. Sní o tom, že jednoho dne bude žít na teplém místě plném slunečnic.
Když je rozrušený, použivá "kolkolkol", což má pomáhat vystrašit ostatní a donutit je tak k poslušnosti. Tato fráze má pravděpodobodně několik dalších významů, než jen odvození od "kolchozů" (ruské JZD).
Například: Kolokol znamená v ruštině zvon, a kol je užíváno pro něco ve smyslu rozeznění zvonu (nebo něco takovýho, Rusky neumím xD) a tímto zvoněním se ohlašovalo nebezpečí, takže to může být od Ruska varování ostatním. Pak to může být odvozeno od japonského "korosu" což znamená zabít.

Vztahy

Bělorusko

Jeho mladší sestra. Chová k němu hlubokou, nutkavou lásku, což je důvod proč ho pronásleduje a chce aby si ji vzal, ale Rusko se jí bojí a tyto city neopětuje.

Čína

I když Rusko s Čínou postupem historie měli hluboký vztah, Čína je vůči němu podezřívaví a bázlivý, obzvláště po Čínsko - Sovětských konfliktech. Na oplátku ho Rusko pronásleduje (a zase je tu ten stalking xD ) , obzvláště když na sobě měl pandí převlek, a ukazuje vůči němu zvláštní zájem.

Litva

V minulosti byla Litva pod nadvládou Ruska a ne příliš jemně naznačil, že je obětí zneužití; Litva byl viděn, jak h Rusko nutilo navlíct si obleček služebné (co se dělo dál nebudu zmiňovat, už tak je Rusko viděn jako psychopat terorizující Litvu :D ).
Nyní si Rusko přeje, aby se Litva se zbytkem světa "stal jedním s Ruskem". Poté, co byl v Americe, který si dělala o Litvu starosti po WWI (první světová válka, se však k Rusku vrátil, když propukla Velká Hospodářská Krize.
Jednou Rusko poslouchal sny Litvy, a zašlo to tak daleko, že spolu sdílely sen o teplém místě plném slunečnic. Rusko Litvě dokonce dovolil, aby mu usnul na rameni, i když se sám nahradil pandou. (Chudák Litva... usne v objetí mosného Ruského ramene a probudí se vedle pandy xD)

Polsko

Ti dva se spolu dohadovali do roku 1600, kdy Polsko zabralo Moskvu. Rusko se za to pomstil účastí spolu s Pruskem a Rakouskem na rozdělení Polska. V roce 1939 se Rusko rozhodlo, že se znovu účastní rozdělení Polska, tentokrát ve spolupráci s Německem. Jejich vztah se dále "kazil" v poválečné dominaci Sovětského svazu.
Bylo uvedeno, že se Polsko Ruska nebojí, ba naopak. Vždy brání Litvu, bez ohledu na vlastní bezpečí.

Ukrajina

Starší sestra Ruksa, která zastala roli matky jak Rusku, tak Bělorusku. Ona byla také ta, kdo mu dal svoji šálu. Chce být s ním znovu, ačkoliv kvůli problémům mezi nimi většinou utíká (jako třeba platba za naftu), nebo třeba je blokována ho z nějakého důvodu vidět (třeba když chce Rusku něco dát a šéf jí to zakáže). Rusko se o ni v manze projevuje jakýsi zájem, protože ji má rád.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.