Jestli se chcete zapsat do našeho Cirkusu spřátelených blogů, klikněte SEM ^^

Sebastian Michaelis

14. srpna 2011 v 10:43 | Kiomi |  Kuro-postavy
Konečně hotovo :3 Užijte se Sebíka :DSebastian Michealis je sluhou v domě Phantomhivů. V manze je také částí cirkusu Noémova Archa, kde vystupuje pod jménem Black. Sebastian se často označuje frází "Jsem pouhý komorník" (Akuma de, shitsuji desu kara.... takto je myšlena již dříve vyřčená věta, avšak doopravdy to znamená, že je oddaný pekelný sluha svého pána.... Sebík si umí hrát se slovy :D) .

Osobnost

Sebastian je poctivý a oddaný sluha Ciela. Vždy věrně plný jeho rozkazy a přitom se stará, aby panství Phantomhivů šlapalo jak má. vždy je rozmrzelý, když skončí svoji práci se zpoždením. Způsob, jakým reaguje na Cielovi příkazy je pozouhodný. Ostatní služebníci jsou rádi, když můžou napodobit jeho "Ano, můj Pane" (Yes, my lord), přičemž Sebastian těchto slov užívá pouze ve spojitosti se Cielem.
Občas se může zdát, že se Sebastian o Cielovo blaho nestará a občas ho nechává v nebezpečí pro svou vlastní zábavu.Jednou označil Cielův únos jako "hrozný" , ale pouze proto, že čaj přijde nazmar. Také ho kdysi nazval "spratkem" za to, jak se choval ke svým pracovníkům. Nicméně, Sebastian ukazuje svůj zájem vůči Cielovi, jelikož ho nikdy nenechá v přílišném ohrožení a přehodí přes něj svůj kabát pokud je venku zima. Také svůj zájem ukázal, když měl Ciel astmatický záchvat a také záchvat paniky. Soma jednou poznamenal, že se Sebastian k Cielovi moc hezky nechová, z čehož byl Sebastian překvapený a zarmoucený. Přes všechny problémy, kterými prochází takřka denně, prohlašuje, že to není až tak špatný způsob života.
V Kuroshitsuji II se jeho osobnost dramaticky změnila. Zpočátku o Ciela neprojevuje přílišný zájem. Spíše se v druhé řadě zdá, že má Ciela radši a také je k němu velmi ochranitelský. Toto chování bylo komentováno Claudem Faustusem s tím, že je Sebastian přilišně oddaný Cielovi, což je pro jejich druh abnormální. Tvrdí, že se Sebastian o Ciela stará víc, než by démon se smlouvou měl starat o svého pána. Sebastian se také stal více láskyplný, jak se ukázalo když držel Ciela v náručí a snažíl se ho utěšit. Také ukázal, že umí být pěkně žárlivý, když Claude nebo Alois šli proti Cielovi. Opakovaně označuje Ciela jako "jeho" , aby to Claudovi bylo jasné. Démonická aura byla několikrát spatřena v jeho stínu a to když Ciel držel ruku Hannah a nebo když Claude básnil, jak je Cielova duše úžasná. Řekl Claudovi, že jenom představa, jak někdo jiný sahá na jeho mladého pána, mu zvedá žaludek. Claude ho také provokoval tím, že když byl Ciel pod jeho kontrolou, políbil mu chodidlo, načež to Sebastiana naštvalo natolik, že v nedalekém lese nezbyl žádný strom. Sebastian také veřejně obdivuje Cielovu odvahu a čestnost.
Vidí lidi jako "složitá stvoření" , ale také uvádí, že jejich zápasy a vznešené cíle jsou "zajímavé" . Dále uvedl, že nikdy nemluví křivě a nelže, narozdíl od lidí. Také vidí Finnyho, Mey-Rin a Barda jako incopetentní idioty, kteří mu jenom přidělávají práci. Nicméně, vesele dodává, že chyby se mohou stát. Dává Tanakovi na zřetel velkou úctu, a také ostatním pracovníkům panství říká, ať si z něho berou příklad. Mimoto, vidí Agniho jako cenný zdroj informací, jak se starat o Ciela. Často jeho rady následuje, navzdory tomu, že je z toho pak mrzutý. Agniho vidí jako "velmi schopného" což ho také zaráží, protože nevěděl, že takový lidé existují. Agni zase o Sebatianovi a ostatních tvrdí, ž jsou přátelé, což Sebastian překvapilo, protože mu tak ještě nikdo nikdo neřekl.
Ostatním připadá jako veselý a tichý, ale Princ Soma, Mey-Rin, Bard a Finny se ho bojí. Zaměstananci hlavně když udělají něco, co může Sebastiana rozrušit. Také se s oblibou (ať už Soma nebo Mey-Rin, Bard či Finny) schovávají za záda třeba Cielovi nebo Agnimu, protože z něho mají opravdu hrůzu. Soma dokonce byl jednou viděn, jak před ním utíká, nebo také jak se krčí když Sebastian k němu přišel blíž. Sebastian to považuje za zábavné a díky jejich strachu s nimi manipuluje tk, aby dělali co on chce.
Jen jeden člověk projevil, jak ho nesnáší, a to Frances Midford, která Sebastiana nazvala sprostým a nevhodným. Díky její divokosti je jedna z mála, která se nenechá zastrašit. I přes k sobě tito dva chovají respekt a Sebastian si myslí, že by Frances mohla být Cielovým vzorem. Ono sama však řekla, že není typ člověka, co se nechá využívat.
Sebastian vystuúuje jako normální člověk, zejména ten, co se dokáže smát, být veslý a chápavý. JEnže ve skutečnosti je krutý, bezcitný a škodlivý. To se vyplaví na povrch v momentě, kdy zaútočil na Cielovi rozkazy a kopl Grella do tváře. To je také ukazováno s jeho krutou ironií a jeho neschopností vidět v někom nějakou hodnotu.
Sebastian zbožňuje kočky všeho druhu, protože nemluví o zbytečných věcech (myšleno tak, že lidé ano) a také proto, že "není nic rozotmilejšího". Jednou použil měkký polštářek kočičí packy k tomu, aby s ní hladil Cielovu spící tvář. Vzhledem k této lásce, nenávidí psy, protože dělají hlučné a barbarské zvuky. Jednou se objevil flashback, kde Sebastian vzpomínal, jak jednou zachránil několik koťat před deštěm. Když na ulici vidí kočku, nedokáže jít jen tak dál, vždy se u ní musí zastavit a obdivovat ji. zvláště v případě, kdy na ulici potkal kočku pečující o svá koťata.
Kromě toho je známo, že Sebatian nespí a plní některé Cielovi rozkazy v noci. Peníze vnímá jako odpad a je více než ochotný dát pryč peníze, které dostal.
Sebastian chová velkou nechuť k Shinigami. Nicméně v anime je ochotnější je požádat o pomoc než v manze. Vypadá to, že nejvíce toleruje Grella Sutcliffa, dokonce mu dovolil udělat společnou fotografii. Oddává Grellovi určitou pozornost, občas mu dovolí se na něj pověsit, ale jen pokud to nenaruší jejich právi. Nejčastěji Grella přemlouvá aby mu pomohl když zachraňuje Ciela. V Kuroshitsuji II, Sebastian přestal projevovat odpor když Grell prohlašoval, že se mají rádi a zdá se, že Grell se Sebastian vytvořili jakési přátelství, skoro možná až partnerství. Dokonce s Grellem flirtoval.

Minulost

Z jeho minulosti toho bylo odhaleno málo, ale ví se, že poprvé se potkal se Cielem, když měl být obětován v puristickém rituálu. Ciel mu rozkázal, aby jeho únosce zabil. To byl začátek jejich kontraktu. Tato událost se stala dva až tři roky před hlavní dějovou linií. Když byl vyvolán, v manze se ukázal v jeho pravé démonické podobě, ale v nime jako vrána obklopena deštěm černého peří. V manze toto vyvolání vypadá jako náhoda, ale v anime je zřejmé, že Ciel o démonech věděl a také věděl, jak je vyvolat. Další rozdíl je, že v manze se objevil přímo před útočníky, zatímco v anime se ukázal v předpeklí. Ale jedno má anime i manga společné: Sebastian bude Cielův sluha dokud Ciel nenabyde své pomsty - tak zní kontrakt. Náplní Sebastianovi prácejsou jak banální věci typu servírování čaje, tak podstatně težší úkony, např. chránit Ciela před případnou smrtí. Za tyto služby Sebastian dostane Cielovu duši, ale jen v případě, že se splní již řečené přání. Ciel nazval démona "Sebastian" . Toto jméno bude užívat, dokud slouží pod jménem Phantomhivů. Toto jméno náleželo psovi v panství Phantomhivů (spolu s vypýlením sídla zemřel i on) . Ciel to udělal, protože byl naštvaný, naštvaný byl proto, že Sebastian vypadal úplně jak Cielův otec.
Sebastian odmítl sloužit jen tak nějakým duším, ale rozhodl se, že bude složit jen duším "vysoké kvality" . Sice trochu strádá, ale nazpátek bude mít finální "hostinu" mnohem lepší.
kromě toho, je známo, že Sebastian je z alternativního světa. Sebastian zmínil, že stvoření držená jako mazlíčky se nedají s kočkami srovnat. Bylo řečeno, že Sebastian je nažvu po sto let, ale evidentně je to víc, jelikož když ve čvrtém díle druhé série anime identifikoval mumii jako faraona Smenkhkare, který žil před třemi tisíci lety, v osmnácté Dynastii, je jasné, že Sebastianovi musí být přes tři tisíce let. Tvrdí, že je zodpovědný za šíření "Černé smrti" , která se odehrála 500 let před hlavní dějovou linií.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 *Nessa *Nessa | Web | 14. srpna 2011 v 10:54 | Reagovat

krásný blog,navštiv též můj,dík

2 Ddm Ddm | E-mail | Web | 1. října 2011 v 21:00 | Reagovat

Třídní původ? Moji předkové byli neandrtálci, takže díky za info:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.