Jestli se chcete zapsat do našeho Cirkusu spřátelených blogů, klikněte SEM ^^

Turecko

5. října 2011 v 15:03 | Kiomi |  Heta-postavy
A je to tady ^^ Mé milované Turecko ^^


Turecko je vedlejší postavou v Hetalii. Jako mladší byl znám pod názvem Osmanská říše. Dostal jméno Sadiq Adnan.


Vzhled

Turecko je poněkud vyšší se strništěm na bradě (nápadně podobné Francii). Nosí dlouhý zelený kabát, hnědé kalhoty, boty do výšky kolen, žlutohnědou šálu a červenou čapku. Jeho tvář je většinou zakryta bílou maskou. Stejně jako Řecko, má pramen vlasů vlnitý, ale spočívá mu podél krku.
Občas se obléká do zelené bundy ke které nosí hnědé kalhoty.

Osobnost a záliby

Turecko je popisován jako živý a silný muž. Sice jeho věk nebyl odhalen, ale je jedním z fyzicky starších národů (to zní děsně :D ). Kdysi byl znám jako Osmanská říše, silná říše s nepřekonatelnou armádou. Projevil zájem o nadvládu nad Evropou, která z něho měla v té době strach. Nyní přemýšlí o tom, že by se s nimi stal přítel. (Se nám se chce narvat do Evropské unie :D )
Je zejména přátelský a milý, ale jak říká, je vždy připraven komukoliv konkurovat (hlavně Řecku), a tím evidentně myslí i ty nejmenší věci, vzhledem k jeho tvrdohlavosti. Čas od času je schopen být hlučný.
Turecko se docela chlubí, také vždy hledá nové věci a trendy a zůstává ve velkém stylu. Miluje provázení turistů a je také gurmán, který musí jíst různé věci každý den. Má rád sladká jídla jako třeba Ashure a také je ukázáno, že přechovává lahev s jakousi jablečnou šťávu, aby měl co pít během odpočinku. Také má rád kávu s pořádným množstvím cukru. Také má rád raki, což je druh tureckého alkoholu.

Vztahy

Řecko

Turecko převzal kontrolu nad Řeckem hned poté, co způsobil pád Konstantinopole a Byzantské říše. Řecko zůstalo pod kontrolou Osmanské říše až do devatenácého století, když byl schopný rozpoutat válku o jeho nezávislost a vyhrál. Tihle dva spolu nedokážou vycházet a hned se handrkují, a to i přesto, že vyhlásili příměří. Dokonce postavil na hranicích s Řeckem nákupní centrum.

Japonsko

Turecko vypadá, že pro Japonsko má slabost a Japonsko, na oplátku, k němu chová vzájemný respekt. JV jednom díle, Turecko začal vyšilovat, protože viděl Řecko s Japonskem a myslel si, že Řecko chce Japonsko ovládnout. Turecko také pohrozil Francii, a to na Apríla ,,Opovaž se něco zkusit na Japonsko, nebo tě napadnu"¨

Turecká Republika Severního Kypru

Turecko ej jedniý, který TRSK unává jako legitimní stát. Na oplátku, TRSK popisuje Turecko jako jemného a obdivuje ho. Také ho brání před Řeckem.

Nizozemí

Tito dva se zdají býti rivalové. Jednou spolu bojovali o titul "Země tulipánů", kterou vyhrál Nizozemsko. Turecko pochopil, že se mu Nizozemsko rovná, a tak se stali soupeři. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Black★ Rock Shooter Black★ Rock Shooter | E-mail | Web | 5. října 2011 v 16:53 | Reagovat

jůůů ten je zajímavej :D

2 Kiomi Kiomi | Web | 5. října 2011 v 17:50 | Reagovat

[1]:
S Rusákem moje nejoblíbenější země ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.